Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Outro 10-She Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Yeah as ni minut...veq outro
Po t'met hajnia n'fyt shpin e ndertum bashk
Po tash ti i han temelet
Ej ju lutem dikush t'ma jep ni shati apo kazme t'ja u gjej trunin amo vshtir (haha)
Je i barabart me zero (hahahah ncncnc)

Ty dielli t'lind n'perendim
Je vullkan pa tim e nat pa agim
Rruge me ni drejtim lum pa shtrat qe vjen si ankth ma nxen frymen qdo nat
Ni kujtim pa zanore ni barier
Ni vit i mbrapsht qe ska vere
Ni pushke pa plum ni nat pa gjum
Ni qiell pa yje ni zjarr pa shkrum
Toke pa uj karter pa vullkan
Atom pa proton televizion pa ekran
HISTORI pa popull i pertit pa at'dhe
KUVEND PA BURRA NJERI I PA FE

Ky tekst u dërgua nga ShpendiPublikimi: 01/12/2007


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0


Etno Engjujt - Outro 10-She
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro 10-She".
3. Video është e këngës "Outro 10-She", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.