A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Etnon - Pretty Woman  (Feat. Ylli Limani & Dj Dagz)


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  69

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/01/2014

2014-01-30T11:39:58

Featuring

Yll Limani


E pranoj se you`re killing me softly tonight
Tonight
E pranoj se you`re killing me softly tonight
With your body and your smile

Hey, hey darling
Did u ever think qe ma ke marre zemren bring
My dreams back, ta thom direkt
Se ti me trupin tond shkakton efekt
Hey tkom n`vena
Trupi m`reagon sa here vjen knena
Ladies & Gentelman :
Gjestet e saj jane amazing

Hey monalisa Da Vinci is callin
Tkom n`zemer mendje darling
Vendi yt eshte ne krahet e mi
Une e ti bashke tjerat skane rendesi

She is pretty woman
Ajo i ka krejt

E pranoj se you`re killing me softly tonight
Tonight
E pranoj se you`re killing me softly tonight
With your body and your smile

You smile beautiful everyday
Po ndryshon kur m'sheh pe vrej
You`re killing me, don't you feel me ?
When you look at me you`re killing me
Queen of the city, tjerat nuk jane si ti
Ti i ke krejt, krejt
Lehte eshte m`u vrejte, vrejte

She is pretty woman
Ajo i ka krejt

E pranoj se you`re killing me softly tonight
Tonight
E pranoj se you`re killing me softly tonight
With your body and your smile


Lyrics submited by Albina Bytyçi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019