Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eugena Aliu - Pa Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

une ti jena nda pa faj
syt e mi jan me lot me vaj
sa kam qa 2x
jemi nda

shum her ma kan thon
ndarja eshte shum e rand
miqt e mi krejt paskan pas tdrejt
merzia vret
vetmi zemra mqan
si ather prej kur u ndam
ska diell qe lotet mi than
kur pa ty une jam

ref.

emri yt me ndjek kujtime çdo nat
nendrrat e mia vjen e zhdukesh prap
vetmi zemra mqan
si ather prej kur u ndam
ska diell qe lotet mi than
kur pa ty une jam

ref.
Eugena Aliu
Publikimi: 02/09/2020
Video Produksioni: Black Fish Entertainment


Eugena Aliu - Pa Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Faj".
3. Video është e këngës "Pa Faj", por nuk këndohet nga Eugena Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eugena Aliu:


Komente 0