Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eugena Aliu & Fikret Dauti - Fati I Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I vetmuar jam ne halle
Se dashnoren se kam afer
Por nje pike un kam ne zemer
E di qe ska mem ardh
Por nje pike un kam ne zemer
E di qe ska mem ardh

Koha kalon me lot qajem
Se dashnorin me kan marre
Por nje pike un kam ne zemer
Shpirtin ma ka marr
Por nje pike une kam ne zemer
Shpirtin ma ka marr

O Zot ti mua m’trrego rrugen
Fatin tim ku ta kerkoj
Rri e mbytur ne mendime
Ah pa dashurin time
Rri e mbytur ne mendime
Pa dashurin time ahh

Fati zi o fati zi
A m’trregon se ku me shku
Rrugt e mija i kam humbur
Ty sdot harroj kurr
Rrugt e mija i kam humbur
Aman aman aman
Ah ty sdot harroj kurr


Eugena Aliu & Fikret Dauti - Fati I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati I Zi".
3. Video është e këngës "Fati I Zi", por nuk këndohet nga Eugena Aliu & Fikret Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eugena Aliu:


Komente 0