A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Euron Selimi
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 17
  • Birthday:
  • 23 January 2002
  • Zodiac sign:
  • ♒ Ujori
Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  26
Music genres: Hip-Hop

Euron Selimi is a singer. Më datë 19 Mars 2018, Euron publikon videoklipin "1000€".

Më datë 1 Tetor 2018, Euron publikon videoklipin "Mafia".

Më datë 13 Mars 2019, Euron Selimi publikon videoklipin "Alles Baba 2".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019