A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eurovision

TV/Radio: RTSH / Radio Tirana

Një përmbledhje e këngëve më të bukura që kanë marrë pjesë në Eurovision të perkthyera në shqip.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019