A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eva Ndoja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  102
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Eva Ndoja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eva Ndoja eshte kengetare e re e cila eshte bere e njohur per publikun shqiptar per shkak te zerit te saj te vecante dhe sensualitetit. Ajo ka filluar karrieren e saj muzikore si nje hobi ku ne vitin 2014 ku ne bashkepunim me mikeshen e saj Fibi publikoi 2 kenge teper verore 'Namana' dhe 'Loqka jeme'. Më datë 17 Qershor 2014, Anonimos publikon videoklipin "Une E Kom", në bashkëpunim me Eva. Më datë 14 Gusht 2014, Eva publikon videoklipin "N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Juvi

Barbana

Entela Zhula

Emmy

Dorina Garuci

Ertila Koka

Erga Halilaj

Olta Boka

Marjeta Billo

Rezarta Shkurta


Tags: Eva Ndoja, Eva

Eva Ndoja në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019