Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evans Rama - Drita E Henes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

1.
Une jam me ty
Dhe ti me mua, te dashuruar
Ec pa u menduar
E pa shikuar nga rruge e gjate

2.
Ti, me koke te ulur e dore te hedhur
Mbi supin tim
Ne te dy te ulur
Ne cep te dhomes
Cigare pime

3.
Dy te urryer
Te dashuruar

4.
Kur me mua vjen
Ti nuk e kupton
Se ne qiell do jemi
Bashke me henen tone

5.
Eej ti, ti nuk e diel cfare po mendoj
Une nuk e kuptoj
Kur e shoh henen e dashuroj

6.
Dy te urryer
Te dashuruar
Dy te perhumbur
Te mallengjyerNuk kemi video për këtë këngë.


Evans Rama
Publikimi: 14/12/2007
Festivali: Festivali i 46-të në RTSH
Muzika: Heldi Kraja
Teksti: Heldi Kraja
Orkestrimi: Heldi Kraja


Evans Rama - Drita E Henes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drita E Henes".
3. Video është e këngës "Drita E Henes", por nuk këndohet nga Evans Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evans Rama:


Komente 0