Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ever-B - All Day All Night Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10

ALL DAY ALL NIGHT BITCH

u nisa pi drunit tasht u bona guri nese sje lun none shoqnia t rrehin per muri un jom qaj qe jom kush ty pot inspiron motherfucker shum i nicet senin tem nuk e ngon folin keq per mu e ju bon dom bima qfardo teksti un di qysh me bo fort mfal mvje keq per ty ti je
kategori e lodht um ngon mu 1 here 100 her refrenin
dhipit tond shum jom ka i pelqej se e boj ket sen 24/7 qdo dit qdo nat qato jom...
nihna pi largit shok i ngusht i asfalltit um shef tu bertit me zo per rep kom stil ko mflow kta tjert kejt bashk mi bo kejt anash ti lo


Ky tekst u dërgua nga andiEver B
Publikimi: 31/08/2013
Teksti: Ever B
Video Produksioni: Fly Pictures


Ever-B - All Day All Night
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All Day All Night".
3. Video është e këngës "All Day All Night", por nuk këndohet nga Ever-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ever B:


Komente 2