Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evi Reçi - Zhdukem Ngadale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48

Jo mos më thuaj
sa shum të dua ty
thjesht për të thën diçka
hesht më mirë asnjë fjal

Sikur të doje
çdo fjal që thoje
të përkryer do ishim sot
u munduam por gjithçka kot

Ref:
Tani un lodhem,më fal
po të premtoj do zhdukem ngadal
gjithmon të thoja vetëm dy fjal
mos më gënje bëje për ne

Dhe numëroj unë,
gabimet që doja më shumë
nuk vlejn as yjet,kur zemra të thyhet
Zdi kujt ti lutem un
për gënjeshtrën që doja më shumë
nëse ka ZOT,a më dëgjon dot

Ref:

Tani un lodhem,më fal
po të premtoj do zhdukem ngadal
gjithmon të thoja vetëm dy fjal
mos më gënje bëje për ne


Ky tekst u dërgua nga Dije-aEvi Reçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 14
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Evi Reçi - Zhdukem Ngadale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zhdukem Ngadale".
3. Video është e këngës "Zhdukem Ngadale", por nuk këndohet nga Evi Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evi Reçi:


Komente 0