Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evi Reçi & Arjan Dredhasi - Pu Ine Ta Hronia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Iha mia fora mia thalassa
Pu apo lathos mu ti halasa
Ki apo tote ftiahno kimata
Erotes kaimus ki esthimata
Ma ma zavolies
Ki alles davolies
Den anthizun ankalies

Gi afto katse kala
Kita ligo hamila
I zoi katrakila
Mi les polla
Ta logia ine ftina
An den ine alithina
S' agapo min les polla
Katse kala

Pote de tha ksehaso afti ti thalassa
Afti pu halasa
Gia na se vro
Palevo mes sta kimmata
Ki esi ki ego
Ma ihame odigo
Ton urano

Piga sta meri pu se iha protodi
Mikro koritsi imun ki isuna pedi

Pu 'ne ta hronia
Orea hronia
Pu 'hes luludia mes sti kardia
Pu in' i agapi glikia mu agapi
Gia na mas zestani stin pagonia

Pu 'ne ta hronia
Orea hronia
Pu 'hes luludia mes sti kardia
Pu in' i agapi glikia mu agapi
Gia na mas zestani stin pagonia


Evi Reçi & Arjan Dredhasi - Pu Ine Ta Hronia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pu Ine Ta Hronia".
3. Video është e këngës "Pu Ine Ta Hronia", por nuk këndohet nga Evi Reçi & Arjan Dredhasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evi Reçi:


Komente 0