Official Video

Top 200

Exception - Zemren Ti Godit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  33

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/08/2014

2014-08-14T16:00:18

Teksti:

Rozana Radi

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014
Godit Godit në zemër më fort godit
shkele shpirtin mos më prit
të të kthehem un një ditë

Ik ti larg shum larg shum larg
dhe merri ti të gjitha
shpirti yt ka vetëm natë
sa pak unë ty te njihja

Sado mundohem ta mposht ktë trishtim
por tradhëtia vret më shum se thika
ti godit në zemër edhe një herë pa frik
e më thuaj zemër a ish funny

2x Godit Godit në zemër më fort godit
shkele shpirtin mos më prit
të të kthehem un një ditë

Ik ti larg shum larg shum larg
dhe merri ti të gjitha
shpirti yt ka vetëm natë
sa pak unë ty te njihja

Sado mundohem ta mposht ktë trishtim
por tradhëtia vret më shum se thika
ti godit në zemër edhe një herë pa frik
e më thuaj zemër a ish funny

2x Godit Godit në zemër më fort godit
shkele shpirtin mos më prit
të të kthehem un një ditë
....

2x Godit Godit në zemër më fort godit
shkele shpirtin mos më prit
të të kthehem un një ditë


Ky tekst u dërgua nga Era Boka