Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për 17 Shkurtin

17 Shkurti

17 shkurti
Dita e pavarsise
Te gjithe njerzit
Gezohen shume per kete dite
Dite e madhe
Dite me hare
Kjo eshte dita per kete atdhe

Gezime hidherime
Gjate gjithe kesaj jete
Kjo dite e 17 shkurtit
Na jep lumturi dhe argetim
Dhe do ta kemi gjithmon kujtim

- poezi nga Ezana Morina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  113

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet