Ezana Morina Poezi
Ezana Morina

Tema: Poezi Për 17 Shkurtin


17 Shkurti

17 shkurti
Dita e pavarsise
Te gjithe njerzit
Gezohen shume per kete dite
Dite e madhe
Dite me hare
Kjo eshte dita per kete atdhe

Gezime hidherime
Gjate gjithe kesaj jete
Kjo dite e 17 shkurtit
Na jep lumturi dhe argetim
Dhe do ta kemi gjithmon kujtim

- Poezi nga Ezana Morina{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 3