Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për 28 Nëntorin


28 Nentori

28 nentori
Dita e pavarsise
Te gjithe femijet
Gezohen per kete dite
Ismail Qemajli e ngriti
Kete flamur,kurse
Marigona e ka thure
Dite e flamurit
Dite kombetare
Sa here e kujtoj behem krenare
Qdo dite,qdo ore e kujtoj dhe
Kete dite qdohere duhet ta festojme.

- Poezi nga Ezana MorinaZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  46

Komente mbi këtë krijim


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet