Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Mësuesit


Mesuesja

Mesuesja Ime
gjithmone te dua
sepse gjithmone
mesimet ti mi ke shpjeguar
qdohere qdo dite mesimet
mi ke mesuar
falemenderit shume per kete
miresjellje qdohere te kam
Kujtuar dhe gjithmone do te dua
Sa here mesimet qe me dukeshin
te veshtira ti mi ke shpjeguar
Pastaj me dukeshin me te lehtesuara
Falemenderit shume mesuesja ime e dashur gjithmone te kam kujtuar
Dhe gjithmone do te dua

- Poezi nga Ezana MorinaZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  41

Komente 0