Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Atdheun

Atdheu Im

Vendi im i dashur
tek ti une jetova
sekondat,minutat,oret
tek ti i perjetova

Une ne fletore
gjithmone per ty shkrova
sepse ti je vend shume i
mire dhe shume i bukur per mua

Ne femijet kur dalim
e luajme
Tek ti e kemi mendjen
sepse ti per neve je
i miratuar

- poezi nga Ezana Morina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  34

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet