A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Prinderit E Mi

Nena mua me lindi
me rriti
Babai me edukoi
dhe kulturoi
Ata me bene njeri
te edukuar,te kulturauar
me plot dituri
Ata me mesuan
si te sillem me njerzit
me shoqerine
Ata jane njerzit qe
me dojne dhe i dua
Ata jane njerzit e pare
qe me kulturuan dhe
me edukuan
dhe prandaj gjate gjithe
jetes time une
shume do t'i dua

- poem written by Ezana Morina


Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019