Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ezo Menic - Amore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amore".
3. Video është e këngës "Amore", por nuk këndohet nga Ezo Menic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ezo Menic - Amore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/07/2019

2019-07-10T16:00:06+00:00REF. 2x:
Zemren ti ma more
more more more more
Zemren ti ma more Amore

A kemi dashni
A vetem shoqni
Mu ka tek me dit o
Cka jemi na dy

Dicka o ka vlon
Mir esht ka na shkon
Ka dashni mese nesh
Zemra e kupton

Dicka o ka bohet
Dashnija po shtohet
Nuk po di as cka me than aaaa
As vet se kom dit
Ti hiq pa ma lyp
Zemren ta kam dhan

REF. 2x:
Zemren ti ma more
more more more more
Zemren ti ma more Amore


Më Shumë Këngë Nga Ezo Menic:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet