A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

F-Kay - Magnet  (Feat. Adelina Tahiri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/09/2010

2010-09-19T19:49:27

Featuring

Adelina Tahiri

Këngë e albumit:

"Rock City: Hip-Hop R&b"

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 4


aDeLinaa:
Si Magnet ..

F-Kay:
Jom ka du me't prek baby
Ah yeah (jom ka du me't prek baby)

Un jom F Tv Kay
e boj ket Sen shum Okey
baby pot shoh shum po tvrej
se je,je ka kqyr knej
sdi sdi qka je ka bon
pe han as vet spo beson
ton kohen kqyr jam kat shoh
qysh je ka reagon
Haa` nxeht u bo shum naughty
ti me u kan me mu jam party
e mbroj un haa haa hali
shum si T'shumta hajde bojm party
hajde tash ti ktu my enderr
krejt tkisha hanger o pasha mamin
Dj lshoja ma shum zanin
se kjo qika pe han me njanin!!!

Reff:
Jom si magnet baby si magnet
Un kudo qe jam e boj kejt perfekt
T'hipnotizoj per vete un t'boj
Jom si magnet leht ti nuk t'leshoj

F-kay
Go Go Go Go Go
GO shawty
go shawty
go shawty go ' u
je kan rrin lloj lloj
krejt e bon slow mou
Uhh . Baby shum u bo nxet
U`u baby u sa lezet
U`u baby um bon keit crazy
bojm krejt wau mi merr krejt ment
ti gjith shkon si ni spanom...
sje normal tjetrin e kall ma kadal
Po m'ke ra ne dor tash un te denoj ty
qka po thu ty a me ta fal
nxeht nxeht nxeht nxeht nxeht
shum u bo bo bo
pim ko ko ko kopel don me um ra ra

Reff:
Jom si magnet baby si magnet
Un kudo qe jam e boj kejt perfekt
T'hipnotizoj per vete un t'boj
Jom si magnet leht ti nuk t'leshoj

Si Magnet
Jom Ka Du Me T'prek Baby
Jom Si Magnet Baby Si Magnet
Jom Si Magnet Baby Si Magnet

REF:
Jom si magnet baby si magnet
Un kudo qe jam e boj kejt perfekt
T'hipnotizoj per vete un t'boj
Jom si magnet leht ti nuk t'leshoj' uuu

REF:
Jom si magnet baby si magnet
Un kudo qe jam e boj kejt perfekt
T'hipnotizoj per vete un t'boj
Jom si magnet leht ti nuk t'leshoj ' uuu

Jom Ka Du Me T'prek Baby
Jom Ka Du Me T'prek Baby
Qaq u bo nxet baby
po du met prek!!!!


Ky tekst u dërgua nga Fjolla   saramk   AlidaStine   GGreta   RoziiMkKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019