Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fabian Basha & Eneda Tarifa - Nuk Mund Te Marresh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

hee......haa....

Mos fol me mir te heshtim ne sot
e mos me pyt pse dorzohem kaq leht
e di me veten time jo nuk ngjaj por
dikur nëpër nat dot pushoj dhe ky shpirt sot

Eneda...
Porsi nje mos dilem kjo ndarje ra bus'tsisht
Nuk me le ajo tet sho per her te fundit
Nuk me le ajo te ngroh ne kraht e tua te qendroj
Nuk me le as te pushoj ne prehrin tend shpirt
Fabi....
E genjyem veten sa keq..Eneda(nuk mund te ket me asgje)

REFRENI:
Nuk mund te marresh te marresh premtime nga un do largohem nga ty..
Nuk mund te marresh te marresh premtime nga un do sherohem nga ty..

Eneda:
Shpirti yt gjithmon dot mbes nje parfum mbi trupin tim
E ne dhomen ton te ngrir do ta fshehim si kujtim.

Fabi..
Ate qe ndjejm un dhe ti pak sekonda lumturi,pak frymarje dashuri
sot do zhduken bashk me ty

Eneda..
Pyes veten si harrum kaq shpejt
Kur premtonim si te dehur perjetsisht
Shpresoj mos tet vi keq(un shpresoj qe ta kuptosh),qe mrekullia ishe ti..

REFRENI:
Nuk mund te marresh te marresh premtime nga un do largohem nga ty..
Nuk mund te marresh nuk mund te marresh premtime nga un do largohem nga ty..


Ky tekst u dërgua nga Albiana

Fabian Basha & Eneda Tarifa - Nuk Mund Te Marresh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mund Te Marresh".
3. Video është e këngës "Nuk Mund Te Marresh", por nuk këndohet nga Fabian Basha & Eneda Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0