Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Kodrolli - Hidhet Vallja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hidhet vallja, vallja e pare, vallja e pare.
Hidhet vallja, vallja e pare, vallja e pare.
Kush vallezon u mloft me ar, u mloft me ar.
Kush vallezon u mloft me ar, u mloft me ar.

Hidhet vallja, vallja e dyt, vallja e dyt.
Hidhet vallja, vallja e dyt, vallja e dyt.
Kush s'vallezon i plaqin syt, i plaqin syt.
Kush s'vallezon i plaqin syt, i plaqin syt.

Hidhet vallja, vallja e tret, vallja e tret.
Hidhet vallja, vallja e tret, vallja e tret.
Kush vallezon u gezoft perjete, u gezoft perjete.
Kush vallezon u gezoft perjete, u gezoft perjete.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP

Fadil Kodrolli - Hidhet Vallja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhet Vallja".
3. Video është e këngës "Hidhet Vallja", por nuk këndohet nga Fadil Kodrolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadil Kodrolli:


Komente 0