Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Riza - Ku Ndodhesh Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Gjithka po të lypi,spo të gjej
Ti e din mir un për ty qka ndjej
Ku ndodhesh ti, me vete flas
Prej që se kam pas, zemra don mem plas. 2x

ref:(2X)

Ku ndodhesh ti oj zemra jem
Me tjetër je, e mu më len
Ku ndodhesh ti, ti o zemër
Që thir tjetër emër.

Mir e din ti qka kam ndjeh për ty
Një pjesë të zemrës ti ma ke thy
Gjithmon ti, ne zemrën tem
Me t'harru ty zemra e ka problem. 2x

ref : (2X)

Ku ndodhesh ti oj zemra jem
Me tjetër je, e mu më len
Ku ndodhesh ti, ti o zemër
Që thir tjetër emër.

ref : (2X)

Ku ndodhesh ti oj zemra jem
Me tjetër je, e mu më len
Ku ndodhesh ti, ti o zemër
Që thir tjetër emër.


Ky tekst u dërgua nga ausllanderkaFadi Riza
Publikimi: 06/12/2014


Fadil Riza - Ku Ndodhesh Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ndodhesh Ti".
3. Video është e këngës "Ku Ndodhesh Ti", por nuk këndohet nga Fadil Riza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadi Riza:


Komente 0