Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Riza - Moj Ti Qike Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shoqni Sonte Bonu Gati Se Me Dal Po Dojna Na
Sonte Në Party Mu Knaq Me Nejt Deri Në Sabah
Kapedani Atmosferen Pe Kall U Kall Zjarr
Në Ket Nat Fantastike Knojna Hiç Pa Ndal

REF.:
Moj Ti Çikë Pina Nji Tequila
Në Ket Nat Ti Je Ma E Mira
Dridhe Belin Bukuroshe Kallëm
Në Ket Tokë Je E Vetmja Xhanëm

Me Shoqnin Time Sonte Shisha Veq Na Po Pina
Në Ket Ambient Të Mir Shtohet Adrenalina
Kapedani Atmosferen Pe Kall U Kall Zjarr
Në Ket Nat Fantastike Lujna Knojna Hiç Pa Ndal

REF.:
Moj Ti Çikë Pina Nji Tequila
Në Ket Nat Ti Je Ma E Mira
Dridhe Belin Bukuroshe Kallëm
Në Ket Tok Je E Vetmja Xhanëm


Ky tekst u dërgua nga Dashurim AziziFadi Riza
Publikimi: 01/01/2020


Fadil Riza - Moj Ti Qike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Ti Qike".
3. Video është e këngës "Moj Ti Qike", por nuk këndohet nga Fadil Riza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadi Riza:


Komente 0