A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Fahri Gashi - Qka I Bone Zemres Tem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/08/2019

2019-08-14T17:00:04


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Qka I Bone Zemres Tem" kënduar nga Fahri Gashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Qka I Bone Zemres Tem".
Videoklipi nga Fahri Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019