A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ndjeshmeri !?

Nje gjeth qe ra e zgjoi nga gjumi
tek flinte ndene hije,
nje zemer mal qe rreh per te
nuk e trazon nje fije...

- poem written by Faik H.Kuqi


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019