Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faik Kryeziu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Faik Kryeziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. Në vitin 2016, Faik Kryeziu publikon albumin "Këngë Dasmash". Më datë 1 Nëntor 2018, Faik Kryeziu publikon videoklipin "Shpirti Jem". Më datë 29 Dhjetor 2018, Faik Kryeziu publikon videoklipin "Sa Pranvera". Në vitin 2019, Faik Kryeziu publikon albumin "Live 2019". Më datë 30 Qershor 2020, Faik Kryeziu publikon videoklipin "Ah Gurbet". Muzika e këngës u punua nga Faik Kryeziu, ndërsa teksti u shkrua nga Islam Morina. Në vitin 2020,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

Live 2020 (2020)

★★★★★

Live 2019 (2019)

☆☆☆☆☆

Këngë Dasmash (2016)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Faik Kryeziu

Komente 0