A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gent Fatali - Rakia


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  37

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/08/2017

2017-08-02T17:00:00

Video Production:

MAX Production

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 19
Jam de me raki
aman aman
jam de me raki e(4x)

Ty jam ka t'feeliti
mkalle si qibriti
se din qa t'kisha bo
veq te kishe dit ti
a mke bo magji
a qka nuk e di
ti me syt e zi
po mbon me ra n'dashni

mushe mushe goten
mushe mushe goten
ti je veq e jemja
un jam veq i joti(2x)

Ti te un venin e ki
veq per ty po ni dashni
Ti te un venin e ki
veq per ty po ni dashni
Like wooow like wooow
veq per ty po ni dashni
Like wooow like wooow
veq per ty po ni dashni

Like jam de me raki
aman aman
jam de me raki ee
jam de me raki
aman aman
jam de me raki ee

Ref:
Jam de me raki
aman aman
jam de me raki e(4x)

Kqyre more rrushi
po pin raki rrushi
gotat po ja mushi
ajajaja (2x)

Ti te un venin e ki
veq per ty po ni dashni
Ti te un venin e ki
veq per ty po ni dashni
Like wooow like wooow
veq per ty po ni dashni
Like wooow like wooow
veq per ty po ni dashni

Like jam de me raki
aman aman
jam de me raki ee
jam de me raki
aman aman
jam de me raki ee

Ref:
Jam de me raki
aman aman
jam de me raki e(4x)


Lyrics submited by Kidda   HipHop1e-Cards (3)

U krijua nga elisa 2018-08-24 23:13:01
Veq te kishe dit ti
a m'ke bo magji
a qka nuk e di
ti me syt e zi
po m'bon me ra n'dashni
2018-07-31 17:02:39
Jam de me raki
Aman Aman
Jam de me raki
2018-06-06 16:28:35
mushe mushe goten
mushe mushe goten
ti je veq e jemja
un jam veq i joti

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019