A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Faty Rama
Not Yet Rated

Music genres: Hip-Hop

Faty Rama is a singer. Më datë 17 Maj 2018, Faty Rama publikon videoklipin "Moj Zemer".

Më datë 23 Korrik 2018, Faty Rama publikon videoklipin "Ajo".

Më datë 14 Prill 2019, Fati Rama publikon videoklipin "Amor Amor".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019