Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatime Kosumi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Fatime Kosumi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2005, Tingulli 3nt merr pjesë në VFM 2005 me këngën "I Trent", në bashkëpunim me Fatime Kosumi. Më datë 5 Dhjetor 2009, Fatime Kosumi publikon videoklipin "Ku Jam"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Genta Xhaferi

Juna Manaj

Onanta Spahiu

Samanta

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Donjeta Krasniqi

Kosovare Xhoni

Dr.Nice

Viki

Agertina Muca

Tags: Fatime Kosumi, Fatime Kasumi


Komente mbi këtë artist