Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjona Bahtiri
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Fatjona Bahtiri është shkrimtare e vogël. Fatjona Bahtiri lindi ne Mitrovice ne lagjen ilirida eshte ne klase te 5-te. Ajo ka filluar qe te shkruaj poezi qysh e vogel.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

6


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet