Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjona Kuçi - A Pom Njeh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ngrite zerin lart
Sonte ritmin e ndjej
Gjithqka tani fillon
Atmosferen e verej

2x Krejt syt en mu
Athu sem keni pa
Muziken shum e du
Athu sem keni pa ..

2x Sonte so so high
Ju prezentona
Sonte so so fire
Une jom Jona.

2x Ngrite zerin lart
Une ritmin e ndjej
Gjithqka tani fillon
Atmosferen e verej
Krejt bohet OK
Kur ju jeni knej
Perkrahjen ma te madhe
Te ju un e gjej...

Krejt syt en mu
Athu sem keni pa
Muziken shum e du
Athu sem keni pa

2x Sonte so so high
Ju prezentona
Sonte so so fire
Une jom Jona...


Ky tekst u dërgua nga Jona

Fatjona Kuçi - A Pom Njeh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Pom Njeh".
3. Video është e këngës "A Pom Njeh", por nuk këndohet nga Fatjona Kuçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatjona Kuçi:


Komente 0