Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Ibrahimi - Hajde Hajde Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Telefonin dor e mora
me pat shku mendja tek ti
telefonin dor e mora
me pat shku mendja tek ti
mpaten than moj zemra ime
bab e nan tkan mbyll ne shpi
mpaten than moj zemra ime
bab e nan tkan mbyll ne shpi.

refreni

Hajde hajde vaj medet per mu
mpat mar malli met taku
hajde hajde qares meja ba
se rinia skthehet mo
hajde hajde medet per mu
mka mar malli met taku
hajde hajde qares meja ba
se rinia skthehet mo.

Qysh jan ba aq fanatik moj
kjo dunja ska meu mbet
qysh jan ba aq fanatik moj
kjo dunja ska me u mbet
as kan qen ata te ri oh
qe sna lan me vendos vet
as kan qen ata te ri oh
qe sna lan me vendos vet.

Album. FJAL FJAL DUNJAJA 2007


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatlum Ibrahimi - Hajde Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:


Komente 0