Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Zeka - Gjithmone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Drita e syve te mi je ti
E di ti je ajo qe me jep fuqi
Fryma jote me ben te jetoj
Pa buzeqeshjet e tua s´mund t´vazhdoj

Te dua te dua dhe ti e di
Me je si ajri ne kete gjithesi
Te dua ta them girl kete perseri
Per mua je ar dhe e vetmja je ti

Por ti me fal nje buzeqeshje te embel
Kur ty te kam pran me duket si ne enderr
Afrohu tek une zemer se me cmende
Dua te t´kem prane gjithmone
Dua te t´kem prane gjithmone

E ndjej se te dua eshte e vertete
Me do dhe ti mua se s´mundem vete
Me thuaj dhe ti cfare ndjenje ke
Kur prane te kam dhe me mua je

Te dua te dua dhe ti e di
Me je si ajri ne kete gjithesi
Te dua ta them girl kete perseri
Per mua je ar dhe e vetmja je ti

Por ti me fal një buzeqeshje te ëmbël
Kur ty te kam pran me duket si ne ëndërr
Afrohu tek une zemer se me cmënde
Dua te t´kem prane gjithmone
Dua te t´kem prane gjithmone

Na na na na na na .. na na na na na na

Te dua te dua dhe ti e di
Me je si ajri ne kete gjithesi
Te dua ta them girl kete perseri
Per mua je ar dhe e vetmja je ti

Por ti me fal nje buzeqeshje te embel
Kur ty te kam pran me duket si ne enderr
Afrohu tek une zemer se me cmende
Dua te t´kem prane gjithmone
Dua te t´kem prane gjithmone


Ky tekst u dërgua nga  gressa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fatlum Zeka
Publikimi: 04/02/2009


Fatlum Zeka - Gjithmone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithmone".
3. Video është e këngës "Gjithmone", por nuk këndohet nga Fatlum Zeka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlum Zeka:


Komente 0