Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlume Popovci - Hajde Hajde Lujna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajde hajda lujna edhe knojna
Hajde hajde lujna edhe knojna
Vllaun toon oo e martojna
Vllaun toon oo e martojna

Binë tupanate xhemojn lodrat
Binë tupanate xhemojn lodrat
Vallja e shipee osht e jona
Vallja e shipee osht e jona


Ky tekst u dërgua nga Feta bedjati





Fatlume Popovci - Hajde Hajde Lujna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Lujna".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Lujna", por nuk këndohet nga Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlume Popovci:


Komente 0