Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatlume Popovci - Nese Pendohesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Pendohesh".
3. Video është e këngës "Nese Pendohesh", por nuk këndohet nga Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatlume Popovci - Nese Pendohesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live"

Komente

1 🔥

11/05/2013

2013-05-11T07:55:34+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Pendohesh" kënduar nga Fatlume Popovci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ronita Zeneli - Nese Pendohesh

Shko, Rruga ku të çon
Mos dil n'Takim, Tek vendi joon
Ndegjo, Zemra çka të thot
Nuk ke dobi nga njerzit që derdhin lot

Refreni:
Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Sot, a nesër e kupton
Se dashnin e vjeter se harron
Ndoshta, krejt mu me harron
Ndoshta një dit prap mu më kërkon..

Refreni:
Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Leta - Nese Pendohesh

Pjesa 1:
Shko, Rruga ku të çon
Mos dil n'Takim, Tek vendi joon
Ndegjo, Zemra çka të thot
Nuk ke dobi nga njerzit që derdhin lot

Refreni:

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Pjesa 2:
Sot, a nesër e kupton
Se dashnin e vjeter se harron
Ndoshta, krejt mu me harron
Ndoshta një dit prap mu më kërkon..

Refreni:

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Alban Mehmeti - Nese Pendohesh

shko rruga nga te qon mos dil ntakim te vendi jon
ndegjo zemra qka te thot nuk ke dobi nga njerz qe derdhin lot

nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet
nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet

sot a neser e kupton se dashnin e vjeter se harron
ndoshta krejt mu me harron ndoshta nje dit prap mu me kerkon

ref:2
nese pendohesh edin ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet
nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Fatlume Popovci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet