Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlume Popovci - Fjalet E Nje Burri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mbyllini te gjitha dyert
Se me zemer kush nuk shtyhet jo
Se ai nuk me do
Ai po ma pin gjith jeten
Ne nje shishe futi ndjenjen jooo
Nuk ka me keq se kjo

Pa ju dridh qerpiku
Iku mla dhe iku shkoj

Fjalet e nje burri qe ka zemer guri
Sflet jo jo mos i beso
Vetem te len vetem
Burrat sthone te verteten jo
Mbylle ate dere dhe vetem shko

Mbyllini te gjitha dyert
Se me zemren kush nuk shtyhet jo
Se ai nuk me do
Si sme deshti kurr me teper
Si sme deshti pak me shum por jo
Vec e desha une

Pa ju dridh qerpiku iku mla dhe iku shkoj


Ky tekst u dërgua nga Leo

Fatlume Popovci - Fjalet E Nje Burri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet E Nje Burri".
3. Video është e këngës "Fjalet E Nje Burri", por nuk këndohet nga Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlume Popovci:


Komente 0