Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatma Zyberi - Në Tiranën Tonë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Tiranën Tonë".
3. Video është e këngës "Në Tiranën Tonë", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatma Zyberi - Në Tiranën Tonë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

10/04/2010

2010-04-10T13:33:18+00:00Kënga jonë e pastër
Vjen nga Gjirokastër
Vajza djemtë tanë
E këndojn Tiranë

Në Tiranën tonë
T'lindi një shqiponj
Kjo Partia punës
Që qan mes furtunës

Në shteptinë e vogël
Enverit më shokët
Themeloj Partinë
Ngriti në këmb Shqipërinë

Kënga jonë e pastër
Vjen nga Gjirokastër
Sjell krismat e malit
Na nga ti Qemalit

Vajza djemtë tanë
E këndojn Tiranë
Ku prin pas Partisë
Bir i Shqipërisë

Kënga jonë e pastër
Vjen nga Gjirokastër
Ty t'faleminderit
Vendlindja e Enverit

Kënga jonë e pastër
Vjen nga Gjirokastër
Ty të faleminderit
Vendlindja e Enverit


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet