Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatma Zyberi - Po Filloj Me T'u Ankue Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po filloj me t’u anku e
Për nj breng e për nji hall x2

Du me ditë pse je idhnu e
Fol me gojë e fol nji fjal x2

Lule fol nji fjal

Sa merak jam bo për ty e
Du të shof moj si përherë x2

Rri pa gjum e s’po mbyll sy e
Trandafile bardh me erë x2

Lule në pranverë

Lamtumir unë ty të thash e
Me inat e me nxitim x2

Në rrugic moj kur të pash e
Dojsha t’falja nji kujtim x2

Lule nji kujtim


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Publikimi: 07/10/2010Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:


Komente 0


Fatma Zyberi - Po Filloj Me T'u Ankue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Filloj Me T'u Ankue".
3. Video është e këngës "Po Filloj Me T'u Ankue", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.