Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Bajraktari - E Bukur Je Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E bukur je si dita dhe toka
E bukur je si era që nuk shihet
E bukur je, e pa mohueshme
E bukur je, o e bukur je

E bukur je, midis bukurosheve
Në mesin e tyre ti më ke hyrë
E pa aftë për të qenë e dënueshme
E bukur je, o e bukur je

Ref:
Ti je e bukur si dita dhe toka
Ti je e bukur por e vetmja nuk je
Ti je e bukur si mëngjesi dhe mbrëmja
Je njëra nga to, megjithat' s'më përket
Ti je e bukur, si rrezja që shndritë
Megjithat' edhe ti, edhe ti je grua
Por ti je e vetmja, ujë vese e shkretë
Unë do të mund të jetoja me ty

Ky tekst u dërgua nga Bekim Ahmeti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 25/06/2016


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Bajraktari:


Komente 0


Fatmir Bajraktari - E Bukur Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukur Je".
3. Video është e këngës "E Bukur Je", por nuk këndohet nga Fatmir Bajraktari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.