Fatmir Gjilekaj
Fatmir Gjilekaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Lezhë Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Fatmir Gjilekaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 1 Qershor 2021, Fatmir Gjilekaj publikon videoklipin "Ndue Shyti Nderi Kombit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0