A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Kam Nji Vlla

Kam nji vall
me te s'ka
shkon ne shkoll
por buk s'ha
Ik ter diten
shkon ne internet
arrin mbremja
e harron krejt
sillet peshtillet
diqka belbezon
per te punu
hiqe se ja don
I lazdruar ësht
por shum shok ka
por nga shpirti
shum krenohem qe e kam vlla.
shum e dua
vllaun tim
e kam xhan
e kam bibim

- poem written by Fatmir Çitaku


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019