Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Fatmir Shahini - Kenga Permetare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/03/2016

2016-03-18T10:10:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga Permetare" kënduar nga Fatmir Shahini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatmir Shahini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatmir Shahini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet