Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatmira Breçani - Vallja E Tropojes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallja E Tropojes".
3. Video është e këngës "Vallja E Tropojes", por nuk këndohet nga Fatmira Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatmira Breçani - Vallja E Tropojes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Komente

Asnjë Koment

05/05/2017

2017-05-05T05:26:21+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallja E Tropojes" kënduar nga Fatmira Breçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 29 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
29

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zef Beka - Vallja E Tropojes

O hajde djalo
O ti luj me themer
O ty ta gezofte
O Zoti ate zemer

O ty ta gezofte
O Zoti ate zemer

Hajde ta vallzojme na
Vallen e Tropojes x2

Prej te molla e kuqe
E ne bjeshke t'Gjakoves x2

O kce moj çike
Ti moj çike malsie
O seç po kcen moj çike
O per bukuri e

O seç po kcen moj çike
O per bukuri e

O kce moj çike
Moj sokoleshe mali
Se gjithe shoqnia moj çike
Bukurine ta fali

Se gjithe shoqnia moj çike
Bukurine ta fali

Elizabeta Marku - Vallja E Tropojes

Hajde ta vallzojna
vallen e Tropjes (X2)

Der te molla e kuqe,
kufiri i Gjakoves (X2)

Hajde ta vallzojna,
Vallen me shamija (X2)

O sa bukur po vallzojne,
Qikat nga malsia
O sa bukur po vallzojne ,
Qikat nga malsia.

Elma Halili - Vallja E Tropojes

HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E TROPOJES
HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E TROPOJES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES

HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN ME SHAMIA
HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN ME SHAMIA
SA BUKUR KERCEJN O
QIKAT NGA MALSIA
SA BUKUR KERCEJN O
QIKAT NGA MALSIA

HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E RUGOVES
HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E RUGOVES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë