Official Video

Faton Isufi - Çka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/05/2017

2017-05-07T13:00:04

Këngë e albumit:

"Premtoj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çka" kënduar nga Faton Isufi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Faton Isufi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Faton Isufi: