A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Faton Isufi - Merri Krejt


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/02/2018

2018-02-11T13:00:00

Video Production:

BUG Production

Song from the album:

"Premtoj"


Merri krejt me veti sdu mem lon kurgjo nket bot veq kujtime mke lon boll e kto mjatoj goten me raki i vetem e shoqroj ket nat urrej veten se jam i pa fat

2xMos mendo se ndoshta mo nuk te njo
ti ajo qe zemra do veq ty te don
mos mendo se ndoshta mo nuk te njo
Tije ajo qe zemra do veq ty te don

Ftyra jote si hije mpercjell qdo hap qe shkoj e un kot mundohem smund ta harroj
goten me raki i vetem e shoqroj ket nat urrej veten se jam i pa fat.

4x
Mos mendo se ndoshta mo nuk te njo
Ti je ajo qe zemra do veq ty te don.


Lyrics submited by KizuuusheeeKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019