A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Faton Ukiqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Faton Ukiqi is a popular singer. Më datë 11 Mars 2009, Faton Ukiqi publikon videoklipin "Me Fal"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gzim Roci

Breaker G

Rapp Dogg

Arjan Effecti

Rapsodi

Lindi

Ardi (Ardian Hasaj)

Ramiz Jusufi

Arber Elezi

Fati Sinani


Tags: Faton Ukiqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019