Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Ukiqi - Dashuria Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

pse po rrin veq tuj menduu
ti fajet mos mi le veq mu
mir pe di qka don mem than
fjalt e huja ty tkan zan
me beso kam mbet pa fjal
se e di shpirti don mem dal
syt me lot smuj me ti pa
zemra ime mos qaj ma
Ref:2x dashurija ime jeta osht e vshtir
nese stkisha pa ish kon shum ma mir
dashurija ime jeta kshtu e ka
kur dy zemra duhen bashk smujn me u ba

pse po rrin veq tuj menduu
ti fajet mos mi le veq mu
mir pe di qka don mem than
fjalt e huja ty tkan zan
me beso kam mbet pa fjal
se e di shpirti don mem dal
syt me lot smuj me ti pa
zemra ime mos qaj ma

Ref: dashurija ime jeta osht e vshtir
nese nuk tkisha pa ish kon shum ma mir
dashurija ime jeta kshtu e ka
kur dy zemra duhen bashk smujn me u ba 2x


Ky tekst u dërgua nga  ramadanFaton Ukiqi
Publikimi: 19/12/2008


Faton Ukiqi - Dashuria Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime", por nuk këndohet nga Faton Ukiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Faton Ukiqi:


Komente 0