A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Faton Ukiqi - Me Fal


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/03/2009

2009-03-11T15:54:48

Kaluan netët , kaluan vitet , por zemra ime prap po mërzitet , për dashurin që se harrova sa shumë e deshta , por e lendova . Më fal oj zemër , më fal o shpirt unë te lash vetëm e ti më ke prit . Ref
Nuk e di as vet pse kam gabu po e di sa shum tkam dashuru , veq ni fjal ty dikush me ta dhan per ty zemer shpirt une kisha dhan.

Nga do qe shkove isha me ty por krejt pa pritur te lash me lot ne sy . Kaluan netet kaluan vitet por zemra ime prap po merzitet. Më fal oj zemër , më fal o shpirt , unë të lash vetëm e ti më ke prit.

Ref

Nuk e di as vet pse kam gabu , po e di sa tkam dashuru , veq ni fjal ty dikush me ta than per ty zemer shpirt unë kisha dhan .


Lyrics submited by  lauraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019