Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Fatos Xhaferi - Nena Per Ty Qan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2010

2010-02-11T20:53:56

Këngë e albumit:

"Kenge Popullore Nga Jugu Vol.1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nena Per Ty Qan" kënduar nga Fatos Xhaferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatos Xhaferi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatos Xhaferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet