Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatos Xhaferi - Kam Vite Qe S'te Kam Pare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/09/2015

2015-09-30T05:21:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Vite Qe S'te Kam Pare" kënduar nga Fatos Xhaferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatos Xhaferi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatos Xhaferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet